Anti Saar esineb Poolas ja Ungaris

Postitatud Helena Koch poolt, , teemas Keskuse uudised, Uudised

Seoses raamatu “Kuidas meil asjad käivad” ilmumisega poola ja ungari keeles esineb lastekirjanik Anti Saar oktoobri lõpus Poolas ja Ungaris. 

19.–21. oktoobrini 2018 on Anti Saar Ungaris Budapestis Margó kirjandusfestivalil ja raamatumessil ning tutvustab oma värsket ungarikeelset raamatut (tõlkis Bence Patat, kirjastas Cser).

25.–28. oktoobrini on lastekirjanik Poolas Krakówi raamatumessil, et tutvustada sama raamatut poola keeles (tõlkis Anna Michalczuk, kirjastas Widnokrąg).

26. oktoobril kell 11 esineb Anti Saar Krakówi raamatumessil eelkooliealistele lastele. Kell 18 esineb kirjanik kultuuriklubis Przegorzały.

27. oktoobril kell 12 astub Saar üles Krakówis Conradi festivalil Czeczotka palees. Samal päeval kell 15 esineb kirjanik messil lastekirjanduse festivalil. Kõik esinemised toimuvad koos tõlkija Anna Michalczukiga.

Anti Saare raamat “Kuidas meil asjad käivad” on lisaks poola ja ungari keelele ilmunud ka läti keeles (Liels un Mazs, 2017). Kirjaniku sõnul on ungari ja poola keelde jõudmine rõõmustav just sellepärast, et paljud tema enda lapsepõlve lemmikraamatud pärinevad just nendest keeltest.