Perehommik

Perehommikud

Perehommik

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-14 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal laupäevasel perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ja tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Perehommikule tuleb registreerida aadressil katrin@elk.ee või telefonil 617 7236.
Hilinejad kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233.

Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta

 

18.02.2017 LUGEMISJOOGA

Lugemisjoogas saame koos end sirutada, painutada ja lõõgastuda. Mängime koos loovmänge ja liikumismänge. Mängides uurime tähti ja püüame häälikuid kokku saada. Kuulame juttu ja joonistame pilte. Lugemisjooga sobib igale lapsele, kellele meeldib mängida, uurida ja lõõgastuda. Maili Liinev on laste jooga õpetaja ja eripedagoog-lugemisnõustaja, kelle on endal kaks last. Soovituslik vanus alates 5. eluaastast.

25.02.2017 MÄNGUHOMMIK

Sel laupäeval kuuleme jutte, muistendeid ja lugusid Eestimaast. Mängime vanu eesti rahvamänge ja meisterdame sini-must-valgeid tuulevurre.

04.03.2017 LOTTE TULEB KÜLLA

Meile tuleb külla Lotte. Päriselt! Nii ongi.

11.03.2017 LASE KAHVLIAHVID KÖÖKI

Seekord on perehommikule eriti oodatud need lapsed, kellele meeldib köögis toimetada. Kogu hommik keerleb söögitegemise, söögijuttude ja söömise ümber. Kahvliahvi kokaraamatu autor Merle Liivak loeb jutte söögitegemisest ja tema juhendamisel proovime üheskoos kokata. Olete oodatud!