Perehommik

Perehommikud

Perehommik

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-14 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal laupäevasel perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ja tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Perehommikule tuleb registreerida aadressil katrin@elk.ee või telefonil 617 7236.
Hilinejad kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233.

Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta

 

15.10.2016 LUGEMISJOOGA MAILIGA
Lugemisjooga. Lugemisjoogas saame koos end sirutada, painutada ja lõõgastuda. Mängime koos loovmänge ja liikumismänge. Mängides uurime tähti ja püüame häälikuid kokku saada. Kuulame juttu ja joonistame pilte. Lugemisjooga sobib igale lapsele, kellele meeldib mängida, uurida ja lõõgastuda. Maili Liinev on laste jooga õpetaja ja eripedagoog-lugemisnõustaja, kelle on endal kaks last. Soovitatav vanus alates 5-ndast eluaastast.

22.10.2016 PEREHOMMIKUT EI TOIMU SEOSES ETTELUGEMISPÄEVA VÕISTLUSEGA!


29.10.2016 RAHVALAULUD ANNIKAGA

Tule kogu perega laupäeval hommikukontserdile. Saab kuulda, mis häält teevad lambaluust luuvile, savivile, sokusarv, jpt. looduslikust toorainest valmistatud pillid. Annika Mändmaa, Viljandi Pärimusmuusika Aidast, tutvustab omatehtud pärimuspille, laule ja mänge. Aktiivset kuulamist jagub nii suurele kui väikesele kontserdi külastajale. Saab laulda, tantsida ja mängida. Tore võimalus koos perega laup. hommikut veeta.

KOHTUMISENI PÖÖNINGUL!