Perehommik

Perehommikud

Perehommik

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-14 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal laupäevasel perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ja tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Perehommikule tuleb registreerida aadressil katrin@elk.ee või telefonil 617 7236.
Hilinejad kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233.

Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta

 

24.09.2016 UPSADIUHKE PEREHOMMIK
13. septembril täitus sada aastat armastatud jutuvestja Roald Dahli sünnist. „Charlie ja šokolaadivabrik“, „James ja hiigelvirsik“, „Matilda“, „Suur sõbralik hiiglane“ ja mitmed teised tema raamatud on tuntud ja armastatud üle maailma, sest tema oskus sõnadega vänderdada on upsadimõnus.
Perehommikul räägime Dahlist ja tema raamatutest. Loeme äsja trükikojast tulnud raamatut „Koletu krokodill“ ning disainime kübaraid, mis Willy Wonka võluvägeva maailmaga kokku sobivad. Teeme supervigurdust ja nosime kõhukõdistajat.


01.10.2016 LAPSENDATUD LAPSED LASTERAAMATUTES

Lapsendamine on seotud nii kurbuse kui rõõmuga. Alati ei saa lapsed kasvada koos oma isa ja emaga – see on kurb. Samas on jälle suur rõõm, kui selline laps leiab endale pere ja saab kasuvanemad. Ning samavõrra rõõmsad on vanemad, kes leiavad endale lapse.
1.oktoobri perehommik on seotud lapsendamise nädalaga. Lapsendamisest ja lapsendatud lastest nii raamatutes kui elus, räägib Kerli Indermitte, ema ja õpetaja.

KOHTUMISENI PÖÖNINGUL!