Perehommikud

Perehommik

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-13.30 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal laupäevasel perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ja tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Hilinejad perehommikule kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233 või irma@elk.ee.

Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta

 

20.01.2018 Uus raamat

Uut raamatut “Kuidas Saara suureks kasvas” tutvustavad selle autor Liis Sein ja illustraator Anne Linnamägi. Perehommikul mängime, teeme moosisaia kooki ja loosime kõigi osalejate vahel välja ka mõned raamatud. Lisaks joonistame ja meisterdame kõik koos ühe suure sünnipäevateemalise pildi. Olete oodatud!

 

27.01.2018 Suur aaretejaht

Sel laupäeval räägime maakaartidest, plaanidest, nende joonistamisest ja kõige hinnalisematest aaretest, mida kaartidele märkida. Muuhulgas korraldame ühe suuremat sorti aaretejahi.

Külla tulevad Kätlin Vainola ja Ulla Saar, kes on raamatu “Poiss, kes joonistas kaarte” autorid. Raamat räägib poisist, kellel oli väga vaja joonistada kaarte ja plaane. Tal oli kaart iga kodus leiduva ruumi kohta. Tal oli kaart isegi hoovist. Kaardid aitasid poisil lahendada erinevaid probleeme. Vahel oli vaja leida aardeid ja vahel komme. Ainult ühe ruumi kohta kaarti ei olnud. See oli pööning. Seal oli liiga pime ja liiga hirmus. Kuni Mark otsustas ühel päeval, et peab ka selle kaardi valmis joonistama.
Raamatut saab osta hea hinnaga.