Ettelugemispäeva “Tallinn – legendide linn” tulemused 20.10.2011

Postitatud anukehman poolt, , teemas Keskuse uudised, Uudised

Koht

Õpilane

Kool

Õpetaja

Legend, allikas

I koht

Ruudi Mööl Tallinna Rahumäe Põhikool Monika Piil “Tõsi või müüt?” (Jane Niit, Tallinna Ühisgümnaasium, 10. b klass)

II koht

Tristan Filantšuk Tallinna 21. kool Tiina Villmer „Kuidas Tallinn nime sai?“ (H. Käo. „Maailma loomine“)

III koht

Hanna Maria ROOL Tallinna Arte Gümnaasium Õnne Linnas “Mida varjab endas Tallinna Toomemägi ja Pirita kloostri salatee” (  „Lugusid vanast Tallinnast“, Loomingu rmtk)

eripreemia
teatraalsuse eest

Jan Richard Liiva Tallinna Saksa Gümnaasium Ülle Gatski “Oleviste torni ehitamine” (H. Gustavson. “Igal kohal oma lugu”)

eripreemia
terviklikkuse eest

Kelli Vessart Jakob Westholmi Gümnaasium Aade Veskimägi „Salapärased lood Rataskaevu tänavas“ (H. Gustavson. “Igal kohal oma lugu”)

eripreemia parima
Vana Toomase
legendi eest

Lili Liinev Pirita Majandusgümnaasium Tiiu Siimon “Kes on Vana Toomas?”
Arija Helmvee Tallinna Sikupilli Keskkool Piret Joalaid “Miks Tallinn iial valmis ei tohi saada”
Enoola Liza Kookla Tallinna Lilleküla Gümnaasium Riina Rosenfeld “Lobamokk Tallinna raeisandaks” (H. Gustavson. “Igal kohal oma lugu”)
Gerta Kuhi Tallinna 37. Keskkool Liilia Link “Ülemiste vanake” (“Tallinn legendides”)
Kaisa Katre Lepmets Tallinna Lepistiku Lasteaed-Algkool Gea Tammiksaar „Kes on Vana Toomas?“ (“Tallinna legendid”)
Emilia Leuska Kalamaja Põhikool Silvi Luts “Lobamokk Tallinna raeisandaks” (H. Gustavson. “Igal kohal oma lugu”)
Richard Põldsaar Tallinna Järveotsa Gümnaasium Rita Laur-Reinumägi „Kuidas Tallinn nime sai?“
(H. Käo. “Maailma loomine ja teisi lugusid”)
Anette Pärn Vanalinna Hariduskolleegium Maris Sisask “Kuidas Tallinn nime sai”  (H. Käo. “Maailma loomine ja teisi lugusid”)
Desire Raudsepp Tallinna Ühisgümnaasium Helle Taks-Titarenko “Üks Tallinna kohtunik” (“Tallinn legendides”)
Kaspar Rakver Tallinna Kristiine Gümnaasium Anne-Ly Sarapuu „Legend Oleviste kirikust“
Birgit Saar Tallinna Mustamäe Gümnaasium Ülle Sirel “Kes on Vana Toomas?”
Ramilä Sadikov Tallinna Lasnamäe Üldgümnaasium Eike Valgma “Oleviste kirik”  (“Tallinn legendides”)
Uljana Zvereva Tallinna Läänemere Gümnaasium Liina Norit “Patkuli trepp” (R. Kasser, A. Teeäär. “Lenni ja Tallinn”)
Paula Valdna Tallinna Kuristiku Gümnaasium Viia Hang
Hannah Viirlo Tallinna Õismäe Gümnaasium Silvi Krebs “Kaevust Tõnismäel ja Tallinna tontidest” (“Tallinna legendid”)