Suvine loovuslaager VASS Pivarootsis

VASS plakat 2016Eesti Lastekirjanduse Keskus korraldab koos Lastekaitse Liiduga 22.-27. augustil 2016 Pivarootsis 9-13-aastastele lastele loovuslaagri nimega VASS ehk Väikeste Autorite Salaselts.

VASS-i kuue laagripäeva tegevus keerleb lugude loomise ja kirjanduse ümber, seda aga loomulikult mõnusas suvises võtmes.

Iga laagripäev on sisustatud vahvate päevateemadega:
* Terepäeval tutvume laagrialaga ja saame omavahel tuttavaks mängude abil.
* Loovkirjutamise päeval katsetame lastekirjanik Kätlin Vainola juhendamisel oma mõtete kirjapanekut ja loovkirjutamist.
* Spordipäeval teeme tutvust jalgpalli ja maratonijooksuga ning mängime koos lastekrimkade autori Mika Keräneni ja luuletaja Contraga jalkat.
* Kunstipäeval tulevad külla illustraatorid Kertu Sillaste ja Tiia Mets, kes aitavad lugusid ja oma ideid kunstis väljendada.
* Folgipäeval loome Annika Mändmaaga tänapäevaseid regilaule ja teeme Triinu Tauliga muusikat.
* Laager lõpeb tordipäevaga!

Igapäevaselt on oluline osa looduses liikumisel ning harival ja põneval mängul. Ühel päeval oleme ka alpinistid ronimisseinal. Iga laagripäev lõpeb õhtuse üritusega, mille korraldavad kasvatajate juhendamisel laagrilised ise.

Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus asub Lõuna-Läänemaal, Hanila valla lõunapiiril Pivarootsi külas, kadakate ja mändide vahel kaunis mereäärses looduses. Laagrialal asub ka kiviaed, mis on ühtlasi Lääne- ja Pärnumaa piiriks.

Laagri maksumus osalejale on 160.- eurot.

Ootame laagrisse lapsi kõikjalt Eestist. Tule VASSi liikmeks, sest meie laager annab kuhjaga uusi oskusi, loomisrõõmu ning toredaid sõpru!

Laagris osalejate kohad on täis!

Lisainfo SIIN

Laagri toimumist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

kultuurkapital-logo

HMNvalge