Perehommikud

Perehommik

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-13.30 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Hilinejad perehommikule kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233 või irma@elk.ee.
Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta

 

22.02.2020 “Keisri uued rõivad”

Hans Christian Anderseni muinasjuttu “Keisri uued rõivad” jutustab läbi maski ja paberi näitleja Sandra Lange. Muinaslugu jõuab vaatajateni maalimise ja maskide kaudu. Pintslitõmmetest ilmub paberile keiser koos oma uhke garderoobi ja õukonnaga.

Ennast imetlev Keiser on jätnud oma kohustused sinnapaika ja nõuab  kõigilt imetlust. Kaks kavalat suli lubavad Keisrile, et nende kootud võlukanga abiga näeb Keiser, kes kõik tema õukonnas on rumalad. Keiser loodab selle tarkuse-kangaga oma mõjuvõimu veelgi laiendada, kuid õnnetuseks on ta ise üks nende hulgast, kes kangast ei näe. Kogu õukond soovib Keisri soosingusse jääda ja nii valetavad nad üksmeelselt ja kiidavad nähtamatut kangast. Vaid üks väike laps, kes ei tea veel midagi häbist ega Keisri soosingust ja räägib tõtt.

 

29.02.2020 Jutuhommik

Laupäevasel perehommikul kohtume taaskord vanaproua Hernestaga, kellel uue kübara ning põlletasku varjus kevade ootusest inspireeritud lood. Lahendame ka mõistatusi ning mängime  seltskondlikke mänge. Lisaks saab iga laps endale tuulekella meisterdada ja selle koduaknale riputamise järel tuule loodud muusikat kuulata. 

Proua Hernesta lugusid vahendab ning tegevusi juhendab Katrin Rändvee.