Perehommikud

Perehommik

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-13.30 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal laupäevasel perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Hilinejad perehommikule kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233 või irma@elk.ee.
Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta

28.09.2019 “Saskia otsib värve”

Elevanditüdruk Saskia on kurb, sest ta ei tunne värve. Ühel päeval otsustab ta värvid üles otsida ja nendega tutvust teha.  Uut raamatut “Saskia otsib värve” tutvustab selle autor Liis Sein. Perehommikul saab joonistada, meisterdada ja loosimängus osaleda.

 

05.10.2019 “Loomakesed läksid linna”

Kui elevil loomad linna kiirustavad, jääb kass Aadu üksinda koju joonistama. Lugeja saab kaasa elada nii loomakeste seiklustele linnas kui ka Aadu tegemistele kodus. Perehommikul on külas pildiraamatu „Loomakesed läksid linna“  autor Kertu Sillaste.

 

12.10.2019 Lumekruubitöökoda koos karu Nässuga 

Sel laupäeval tuleb meile külla otse Tartu Mänguasjamuuseumist karu Nässu. Kuulame lugusid ja luuletusi raamatutest “Nässu” ning “Nässu ja lumekruubid”  ja proovime meisterdades ise ka sotti saada, mis salapärane asi see lumekruup õige on.

Nässu lugusid loeb ja lumekruubitöökojas meisterdab koos osalejatega Marge Pärnits, karu Nässu on plaaninud olla lihtsalt ilus ja võtta vastu kallistusi. Lisaks väikestele ja suurtele inimestele on perehommikule väga oodatud ka mängukarud!