Perehommikud

Perehommik

 

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-13.30 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Hilinejad perehommikule kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233 või katrin@elk.ee.

KAVA

26.09 Kõrgem kommiteadus

Kas sina tead kedagi, kes teab kedagi, kellele ei meeldi kommid? Raamatu autor Grigori Oster arvab, et igaüks, kel tuleb valida kommide ja hammaste vahel, valib kommid.  „Kõrgem kommiteadus” on oodatud külaline iga tõelise kommisõbra raamaturiiulil. Perehommiku külalisteks on raamatu illustreerinud kommisõber Ulla Saar ja maiasmokast tõlkija Ilona Martson. Perehommikul räägime kommidest, otsime komme, mängime kommidega, joonistame komme ning loomulikult sööme komme.

Näeme kommi-hommikul!

03.10 Isad ja pannkoogid

Seekordne perehommik toimub koostöös MTÜ Oma Perega lapsendamise nädala raames. Kirjanik Ilmar Tomusk on selleks puhuks kirjutanud raamatu „Kõik isad teevad pannkooke“. Antud raamat on järg Ilmar Tomuski raamatule „Kõik emad on head”. Raamatu peategelane on väike tüdruk, kes jäi kohe pärast sündimist võõraste tädide kasvatada. Trükisooja raamatut tutvustab Ilmar Tomusk isiklikult. Lisaks saavad lapsed meisterdada ja isad pannkooke küpsetada.

10.10 Kõige õigem

Mis on õige ja mis on vale? Kas teie teate?

Elas kord üks kuningas, kes teadis täpselt, kuidas on kõige õigem elada ja olla. Või kas ikka teadis? Oma kuldse lennukiga lendas ta endale kõige õigemat kuningannat otsima.

Raamatu „Kõige õigem“ autor Kristi Kangilaski tutvustab meile oma raamatut. Otsime üheskoos vastuseid keerulistele küsimustele ja lõpetuseks õpetab Kristi kroonide meisterdamist.

Igaühes on peidus väike kuningas või kuninganna, eksju!

17.10 Seoses Ettelugemispäeva võistlusega perehommikut ei toimu.

Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta