Perehommikud

Perehommik

 

Ootame lapsi koos vanematega igal laupäeval kell 12-13.30 perehommikule.

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Hilinejad perehommikule kahjuks sisse ei pääse! Lisateave telefonil 617 7233 või katrin@elk.ee.

KAVA

24.10 Seitsmepäine haldjas

Perehommiku külaliseks on seekord näitleja Tiina Tõnis. Tiina jutustab lugusid lavastusest „Seitsmepäine haldjas”, mis rõõmustab publikut Eesti Noorsooteatris ka sel hooajal. Lavastus põhineb ungari kirjaniku Ervin Lázári samanimelisel muinasjutukogul. Tiina tutvustab meile nukunäitleja tööd ja selle väljakutseid. Huvilised saavad ise päris teatrinukkudega mängu proovida.

31.10 Lukas, Luurih ja Lonkav Linn

Ilmunud on uus lasteraamat „Lukas, Luurih ja Lonkav linn“. See hariv ja lõbus raamat õpetab lastele fantaasia ja seikluste abil Tallinna vanalinna ajalugu, vahet tegema õigel ja valel käitumisel ning leidma vastuseid küsimustele: miks on inimesed vahel pahurad? Kui oluline on ausus ning head suhted lähedaste ja sõpradega? Külas on raamatu autorid Kristin Kongi ja Mari Ojasaar koos Jes kirjastusega. Meisterdame Halloweeni maske.

Osavõtutasu 2 €
Perepilet (kuni neli liiget) 5 €
Alla 3-aastane laps Tasuta